Aydın Bozdoğan Evde Masaj Süheyla

By | Aralık 2, 2018

Ayak altında bulunan refleks noktalarına yapılan masaj uygulamasına refleksoloji denir. Aydın bozdoğan evde masaj Refleksologlar tarafından uygulanan bu terapi ile vücut içerisindeki her bir organ ve sisteme etki edilmektedir. Refleksologlar ayak altının, vücudun aynası olduğunu ve her bölgesinin bir organı temsil ettiğini savunmaktadırlar. Ayak altında bulunan ve her bir organ için ayrı konumlanmış sinir uçlarına uygulanan terapi ile bütün vücudu canlandırmak mümkündür. Bozdoğan evde masaj

Özel bir branş olan refleksoloji masaj terapisi uygulayacak olan terapist eğitimli ve tecrübeli olmalıdır. Vücut tipine uygun basınç şiddeti ve uygulama süreci konusunda bilinçli olmalıdır. Refleksoloji uygulamasının faydaları saymakla bitmez. Aydın bozdoğan evde masaj .

Stresten yorgunluğa, regl ağrılarından idrar kaçırma sorunlarına, migrenden kabızlığa, sırt ağrısından romatizma sancılarına, siyatikten prostat şikayetlerine, kas hastalıklarından felç durumuna kadar bir çok sorunun tedavisinde geçici ve kalıcı çözüm sağlamaktadır. Amacına uygun olarak yapılan masaj terapisi ile rahatlama, huzur, konfor, esneme, gevşeme dolayısıyla dinlenme sağlanır. Rahatlayan ve dinlenen vücut rahat ve deliksiz bir uyku çeker. Kişinin yorgunluğunu attıran bu terapi ile toksinler de vücuttan atılır ve fizyolojik arınma sağlanır.